Hosting www

PlatHost - Platforma Hostingowa

PLATHOST - Platforma hostingowa oferująca hosting stron www, rejestrację i utrzymywanie domen internetowych, serwery dedykowane i VPS.

PlatHost Serwis PlatHost.pl oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie hostingu, a przede wszystkim stawia sobie za najważniejszy cel, indywidualne i odpowiednie podejście do  potencjalnego klienta.
PlatHost.pl umożliwia rejestrację i przedłużenia domen, a wszystko to przy maksymalnym i optymalnym wsparciu ze strony obsługi, która będzie do twojej dyspozycji.
Dotychczas zaufało nam już wiele osób oraz firm, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety. Nasza oferta domen internetowych to także możliwość ich adekwatnego przedłużenia  na najbardziej atrakcyjnych warunkach jakie jesteśmy ci w stanie zagwarantować.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, co za tym idzie wszystkie dane jakie są przechowywane na naszych serwerach, umieszczone zostały na macierzach dyskowych ze sprzętowymi kontrolerami RAID.
Dodatkowo codziennie pamiętamy o wykonywaniu kopii zapasowych, a nad wszystkim czuwają ludzie posiadający odpowiednie ku temu predyspozycje.
Troszczymy się o to, aby PlatHost.pl podnosił jakość oferowanych przez siebie usług, co za tym idzie wdrażamy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania oraz usługi kompletne w każdym detalu.
Wszystkie serwery działające w serwisie PlatHost.pl są odpowiednio chronione na wypadek ataków typu DDOS, które zdarzają się coraz częściej, zatem nie musisz się obawiać, iż tak jak w przypadku konkurencyjnych firm hostingowych, istnieje zagrożenia utraty części lub wszystkich danych

Dla naszych nowych jak i stałych klientów, oferujemy promocję na wszystkie nasze usługi hostingowe, podobnie jak te dotyczące przedłużenia domen internetowych.

Dajemy możliwość darmowego przetestowania naszych pakietów hostingowych.
Nie czekaj i przekonaj się sam, czy rzeczywiście jesteśmy dobrą opcją, zarówno dla Ciebie jak i Twojej firmy.

Nasi klienci