Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/spc/domains/strefapc.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/spc/domains/strefapc.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/spc/domains/strefapc.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Kasy fiskalne, serwis urządzeń fiskalnych. - strefapc
KASY I URZĄDZENIA
  • FISKALNE

Serwis urządzeń fiskalnych.

Wszystkie dostępne u nas kasy fiskalne, są idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta, prowadzącego jakikolwiek rodzaj działalności.
Dotychczasowe ich zastosowanie w wielu punktach, okazało się trafnym posunięciem, a wszystkie modele bez problemu współpracują z innymi urządzeniami zewnętrznymi, jak wagi, czytniki czy szuflady.
Oferowane przez nas kasy fiskalne w adekwatny do tego sposób ułatwią oraz usprawnią państwa pracę, podnosząc choćby efektywność w pełnym tego słowa znaczeniu.
Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, i zaspokajać potrzeby rynku, dlatego mamy w ofercie różne kasy, przeznaczone zarówno do tych najmniejszych, jak i największych placówek usługowych, handlowych czy sprzedażowych. Każdą z nich charakteryzuje przede wszystkim niezawodność oraz funkcjonalność, dbamy o to, aby nasze urządzenia spełniły oczekiwania wszystkich klientów.
prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych takich producentów jak: ELZAB, INNOVA, EMAR, DATECS i wielu innych, znanych z produkcji takich urządzeń.
Posiadamy również w sprzedaży drukarki fiskalne, które zastosowanie znajdują przede wszystkim tam, gdzie do stoiska sprzedażowego podłączony jest komputer, wraz z odpowiednio do prowadzonej działalności, dostosowanym oprogramowaniem.
Nasza oferta, to przede wszystkim najwyższa klasa oferowanych urządzeń, co za tym idzie gwarantujących solidne i prawidłowe funkcjonowanie, na czym zapewne zależy bardzo wielu klientom.  Dbamy nie tylko o odpowiednią ofertę, ale pamiętamy również o serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, jaki znajdziesz właśnie u nas.
Nasi pracownicy, są do państwa dyspozycji, co za tym idzie działają w oparciu o prosty schemat działania, mianowicie zrealizowanie przede wszystkim każdego zlecenia i zadania, jakie nasi klienci przed nimi stawiają. Służymy pomocą w wyborze, doborze oraz w zakresie wyjaśnienia obsługi takiej kasy fiskalnej, oferujemy atrakcyjne ceny, oraz w pełni profesjonalny serwis, będący do państwa dyspozycji.
Dzięki nam wybór kasy czy drukarki fiskalnej, będzie znacznie łatwiejszy i na pewno nie minie się z przysłowiowym celem.