urządzenia fiskalne

Serwis urządzeń fiskalnych

Wszystkie dostępne u nas kasy fiskalne, są idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta, prowadzącego jakikolwiek rodzaj działalności. Dotychczasowe ich Kasa fiskalna onlinezastosowanie w wielu punktach, okazało się trafnym posunięciem, a wszystkie modele bez problemu współpracują z innymi urządzeniami zewnętrznymi, jak wagi, czytniki czy szuflady. Oferowane przez nas kasy fiskalne w adekwatny do tego sposób ułatwią oraz usprawnią państwa pracę, podnosząc choćby efektywność w pełnym tego słowa znaczeniu. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, i zaspokajać potrzeby rynku, dlatego mamy w ofercie różne kasy, przeznaczone zarówno do tych najmniejszych, jak i największych placówek usługowych, handlowych czy sprzedażowych. Każdą z nich charakteryzuje przede wszystkim niezawodność oraz funkcjonalność, dbamy o to, aby nasze urządzenia spełniły oczekiwania wszystkich klientów. prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych takich producentów jak: ELZABINNOVAEMARDATECS i wielu innych, znanych z produkcji takich urządzeń. Posiadamy również w sprzedaży drukarki fiskalne, które zastosowanie znajdują przede wszystkim tam, gdzie do stoiska sprzedażowego podłączony jest komputer, wraz z odpowiednio do prowadzonej działalności, dostosowanym oprogramowaniem. Nasza oferta, to przede wszystkim najwyższa klasa oferowanych urządzeń, co za tym idzie gwarantujących solidne i prawidłowe funkcjonowanie, na czym zapewne zależy bardzo wielu klientom.  Dbamy nie tylko o odpowiednią ofertę, ale pamiętamy również o serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, jaki znajdziesz właśnie u nas. Nasi pracownicy, są do państwa dyspozycji, co za tym idzie działają w oparciu o prosty schemat działania, mianowicie zrealizowanie przede wszystkim każdego zlecenia i zadania, jakie nasi klienci przed nimi stawiają. Służymy pomocą w wyborze, doborze oraz w zakresie wyjaśnienia obsługi takiej kasy fiskalnej, oferujemy atrakcyjne ceny, oraz w pełni profesjonalny serwis, będący do państwa dyspozycji. Dzięki nam wybór kasy czy drukarki fiskalnej, będzie znacznie łatwiejszy i na pewno nie minie się z przysłowiowym celem.

Masz problem z kasą fiskalną?

Jesteśmy autoryzowanym serwise ELZAB, DATECS, INNOVA. Naprawy drukarek i kas fiskalnych zawsze  wykonujemy w trybie expresowym. Do naprawy wykorzystujemy najwyższej jakości oryginalne części zamienne. W przypadku, gdy uszkodzenie nie kwalifikuje się do żadnej naprawy w krótkim czasie dostarczamy fabrycznie nowy sprzęt.

masz pytania - zadzwoń

Jeśli sobie Państwo cenicie szybkość i profesjonalizm, to w sprawie serwisu fiskalnego prosimy kontaktować się telefonicznie.