+48 85 667 23 62 biuro@strefapc.net

Hosting www

Hosting www, rejestracja domen internetowych.

Profesjonalny hosting, rejestracja domen internetowych. Serwis N-host.pl oferuje w tym zakresie najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim stawia sobie za najważniejszy cel, indywidualne i odpowiednie podejście do  potencjalnego klienta.
Znajdziesz w nim także możliwość rejestracji i przedłużenia domen, a wszystko to przy maksymalnym i optymalnym wsparciu, ze strony obsługi, która będzie do twojej dyspozycji.
Dotychczas zaufało nam już wiele osób oraz firm, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, a nasz hosting domen to także możliwość ich adekwatnego przedłużenia, na najbardziej atrakcyjnych warunkach jakie jesteśmy ci w stanie zagwarantować.
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, co za tym idzie także wszystkie dane jakie przechowują na naszych serwerach, mieszczone zostały one na macierzach dyskowych.
Dodatkowo codziennie pamiętamy o różnicowaniu oraz przyrostowi kopii zapasowych, a nad wszystkim czuwają ludzie posiadają odpowiednie ku temu predyspozycje.
Troszczymy się o to, aby n-host.pl podnosił jakość oferowanych przez siebie usług, co za tym idzie wdrażamy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania oraz usługę kompletną w każdym detalu.
Wszystkie serwery działające w serwisie n-host.pl są odpowiednio chronione na wypadek ataków typu DDOS, które zdarzają się coraz częściej, zatem nie musisz się obawiać, iż tak jak w przypadku konkurencyjnych firm hostingowych, istnieje zagrożenia utraty części lub wszystkich danych

Dla naszych nowych jak i stałych klientów, oferujemy promocję na wszystkie nasze usługi hostingowe, podobnie jak te dotyczące przedłużenia domen.

Dajemy możliwość darmowego przetestowania naszych pakietów hostingowych.
Nie czekaj i przekonaj się sam, czy rzeczywiście jesteśmy dobrą opcją, zarówno dla Ciebie jak i Twojej firmy.

Nasze Serwisy